Geni Barry Grup

Thursday, 27 July, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Albert Carrique Grup

Thursday, 20 July, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Alba Pujals Grup

Thursday, 13 July, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Combo del Taller de Músics - ESEM

Thursday, 6 July, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Nit de swing ballable amb MARC MARTÍN TRIO Feat. JULI AYMÍ

Friday, 30 June, 2017 - 22:30
Entrada Gratuïta!

Concert Homenatge a Esther Gago + Jam Session

Thursday, 29 June, 2017 - 21:00
Dj Ledesma Jordi Lapsus Gipsy Nur Project Toni Capitan Vargas Elvis Party Show Inishmore Voices Factory The Coverers + Jam...

Concert Solidari a benefici d'Edfon amb Kailash Quartet

Sunday, 25 June, 2017 - 20:00
Educational Development Foundation Nepal, EDFON, és una ONG fundada l’any 2014, que treballa en l’entorn educatiu enfocat a famílies en situació de...

Oriol Vallès Grup

Thursday, 22 June, 2017 - 22:00
Entrada Gratuïta!

Presentació del llibre "Juan Claudio Cifuentes, una vida de jazz, una vida con swing"

Thursday, 22 June, 2017 - 20:00
d'Antoni Juan Pastor www.lenoir.es/jazz-swing/juan-claudio-cifuentes cifujazz.org [[{"fid":"15461","view_mode":"wysiwyg","fields":{"format...

Smack Dab

Saturday, 17 June, 2017 - 22:30
SMACK DAB, la banda liderada per Oriol Vallès i Joan Casares, presenta el seu nou projecte discogràfic. Amb la col.laboració de dos dels músics en...

Enrico Rava Meets "Soupstar"

Friday, 16 June, 2017 - 22:30
Enrico Rava torna a Terrassa 16 anys després del seu darrer concert a la Nova Jazz Cava. El trompetista i compositor italià presenta el projecte...

Oriol Vallès Grup

Thursday, 15 June, 2017 - 22:00
Entrada Gratuita!

Entre Flamencos

Sunday, 11 June, 2017 - 20:00
Rubén Lorente i Jonathan Maqueda s'uneixen a Entre Flamencos, un projecte amb la unió d'aquests dos guitarristes de Terrassa, on cadascú aporta la...

Tòfol Martínez Band

Saturday, 10 June, 2017 - 22:30
Aquest és el nou CD + DVD de Tòfol MARTÍNEZ BLUES BAND. Una imatge sonora del que s'està coent aquesta banda de blues.   El 20 d'octubre...

Divadams

Friday, 9 June, 2017 - 22:30
Divadams treballa amb les seves dues grans passions: el jazz i la poesia. Es tracta d’un projecte interessant, molt fresc i amb molt de ritme,...